Пожалуйста размещайте здесь приглашения и отчеты, касающиеся исключительно ПУТЕШЕСТВИЙ, для небольших бросков и поездок на мотослеты или в Крым существует ветка МЕРОПРИЯТИЯ.Путешествия должны быть интересны для прочтения отчетов не только вам самим, а в первую очередь остальным посетителям форума.
Плануємо з другом поїхати в Крим, раніше далі ніж 150км від міста не відїжджали на мотах, хочу втілити давню мрію
Але маршрут скласти дуже важко, в Криму дуже багато цікавих місць, куди можна поїхати, але за 14 днів подорожі все не побачиш, тому було б добре якби досвідчені люди дали свої поради куди краще поїхати, де краще переночувати можливо є контакти недорогого житла, координати ціавих місць.
Хотілося б проїхати все побережжя криму, починаючи з лівого берега, закінчуючи тарханкутом, в якому хочу зупинитися на 3-4дні. В великих містах ПБК зупинятись на 1,2,3 дні.
Одне з питань - чи їхати в Керч, виходить крюк в 100+100км?
А може вже є готовий маршрут, по якому хтось вже проїхав?
Буду вдячний за будь-яку інформацію
Залежить від вас.
Крим "проходиться" за тиждень весь, а "проїжджається" ще швидше.
Я б на східний Крим взагалі час не витрачав на вашому місці.
Звертайте зразу після Сімферополя на Бахчисарай, там же відвідайте Чуфут-Кале (обов"язково, але пам"ятайте, що мотоцикли доведеться залишити без нагляду під монастирем) та Ханський палац.
Потім Севастополь (крім Херсонесу самі вирішуйте що відвідувати) та Балаклава (там дуже раджу піднятися вгору з будь-якого боку коло входу в бухту, наприклад у точці, яку я вказав на карті. Також там дуже смачні рибні ресторани. Бувший ремонтний музей підводних човнів теж - на любителя).
Після Балаклави - зупиніться на оглядовому майданчику над Ласпі,
обов"язково заїдьте у Фороську церкву та Байдарські ворота.
При бажанні спустіться і в Ласпі і в Форос - там найчистіше море і одне з найкращих.
Після Фороської церкви можете заїхати на стару кримську дорогу, вона за деякий час різко закінчиться оповзнем, але види там чудові. До того ж я там колись посеред асфальту зустрів чудового величезного полоза, що грівся на сонці.
Далі я відмічаю лише Воронцовський палац, але як маєте час та натхнення - можете спуститися до моря і в Понизівці/Кацивелі (до речі там аквапарк непоганий, де можна згаяти день).
Потім Ай-Петрі, куди піднятися - одне задоволення, а вид звідти - ще кращий, можна зупинитися декілька раз по дорозі - чудових краєвидів там у різних точках безліч.
Нагорі не раджу їсти у татар, там з якістю їжі дуже все сумнівно.
Далі Ялта, Нікітський ботанічний сад, потім за Алуштою - чудовий серпантин до Судака, в якому крім Судакської фортеці ловити нічого.
І остання точка - Коктебель, де можна зупинитися та відпочити "на дорожку".
Це - програма мінімум.
Якщо маєте преференції до дикого туризму, або якихось особливих місць чи пам"ятників - маякуйте.
Можна той же мартшрут і в інший бік пройти. Можна його обрізати до Алушти (не заїжджаючи) - тамкрім серпантину (але він того вартий) та фортеці можна нічого не ловити.
І ще варто пам"ятати. що в Криму надзвичайно слизькі дороги (особливо в дощ) і дибільні й дуже жадібні (особливо алуштинські) поліцаї.
Заправки є всюди, хороші в Симферополі, Севастополі, Ялті - ті ж що на континенті.
Решта заправок, на яких можна заправлятися по Криму - ТНК та Лукойл.
О! Більша частина маршруту в одному пості! Дуже дякую! Якраз мені такий маршрут підходить, але в іншу сторону. В Оленівку дуже хочеться,традиція
Ще пропозиції класних місць? Також питання в яких містах\селах краще затриматись на 2-3дні, відпочивати ж також треба=)
В печері проводяться платні екскурсії з екскурсоводом. Потрібно гроші і неслизьке взуття, і бажання. Знайти її буде не складно трохи погугливши
Скельская сталактитовая пещера в Крыму находится в урочище "Карадагский лес" у подножия горы Кара-Даг на склоне Байдарской долины близ села Родниковское. Открыта и впервые обследована в 1904 г. местным учителем Э. Кирилловым. Общая протяженность исследованной части составляет 670 м. Скельская пещера образована в верхнеюрских мраморизованных известняках путем тектонического разлома - в результате действий подземных вод в трещиноватых известняковых породах. В пещере несколько соединенных проходами залов. Высота свода самого большого и красивого зала достигает 25 м. Стены украшены многочисленными натечными занавесями и ребрами, оригинальными нишами-ванночками. Главная достопримечательность Скельской пещеры - семиметровый сталагмит. В нижних узких галереях образовались подземные реки и озера глубиной до 70 м, которые питают Байдарское водохранилище. Пещера занесена в книгу рекордов Крыма как наиболее заселенная спелеофауной: пауки, ракообразные, ногохвостки, сенокосцы, многоножки, летучие мыши и т.д. В основном это эндемики - существа, обитающие только в данной местности. Температура в верхних залах составляет +12 градусов, а в нижнем, где проходят лабиринты колодцев с водой, +9 градусов. Скельская пещера открыта для посещения.
Координаты: 44°27'45.23''N, 33°52'9.34''E
Адрес: с. Родниковское Севастопольского р-на
+38 (098) 260-82-91
Сообщение отредактировал Андрей_Т: 06 Июнь 2012 - 09:26
Будуємо потрошки маршрут. Виникло питання, який аквапарк в Криму найбільше вартий уваги? Кацивелі підійде?
А також питання, як бути з багажем, якщо треба відійти на довго? Сумка на бак, бокові сумки?
сумки я деколи практикував обв"язувати тросом-замком (котрий для колеса використовується).
шоломи - також.
але відкриттю самих сумок не знаю як розумно запобігти. для цінних речей існує кофр.
Тільки добрався нормально до компютера Крим обїхано, в сумі 2800км, навіть колесо в дорозі протерлось в севастополі , ніхто з місцевих мотоциклістів не зміг допомогти, тому довелось замовляти колесо і чекати 5 днів В цілому дуже багато вражень, поїздка всім сподобалось. На мотоциклі не так важко їхати далеко, як кажуть, навіть після 1000км особливої втоми не відчувалось.
По маршруту відступили дуже сильно, так як половина Криму - помийна яма за немалі гроші. Зупинилися в Судаку, там житло не дороге, гарно і Новий світ близько, є на що подивитись, потім планували зупинитись десь на ПБК(Алупка, Орджонікідзе, Кацивелі, Форос) ці і ще декілька місць по дорозі ми обїздили, але там нормальне житло знайти не легко, а ціни в 2 рази більші ніж у Судаку і решті Криму, коротше тікали від того жаху аж до Севастополя, дуже гарне місто, не забите комерцією і Кримськими "баригами" населення привітне і складається з "білих людей" які не впарюють розбавлене вино і китайські брелоки. Житло знайти не стало проблемою, зайшли в інтернет і перша ж хазяйка здала нам 2-к квартиру в самому центрі, з кабельним, кондиціонером і всіма зручностями квартири всього за 1000грн на за 3 дні=)) На ПБК це міг би бути якийсь клоповник за 2000грн. Дуже сильно вразила 35 батарея, те як її відреставрував якийсь меценат і за свої кошти підтримує її, забезпечує !!!Безкоштовні!!! екскурсії, коротше в тому місці розбирає гордість за співвітчизника, який готовий робити такі грандіозні вчинки, навіть не називаючи свого імені.
Після цього ми поїхали в с.Оленівку, де провели залишок відпочинку.